Celem działalności firmy ZUP STOLCHO jest produkcja najwyższej jakości nowoczesnych technologicznie i energooszczędnych produktów w zakresie stolarki okiennej i drzwiowej, gwarantujących satysfakcję swoich odbiorców dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych i innowacyjnych rozwiązań, które pozwalają firmie na zwiększenie mocy produkcyjnych i efektywności produkcji a także podnoszeniu jakości oferowanych wyrobów oraz wprowadzaniu nowych rodzajów produktów spełniających potrzeby i oczekiwania najbardziej wymagających odbiorców.

Zakład produkcję rozpoczął w styczniu 1992 roku. Wyposażony został w nowoczesne maszyny i urządzenia renomowanych firm niemieckich, pozwalające na wyprodukowanie okien o dowolnych kształtach i wymiarach w tym również okien stylowych do obiektów zabytkowych i sakralnych.

Na produkowane wyroby firma nasza posiada badania i certyfikaty, polskie i zagraniczne niezbędne w obrocie towarami budowlanymi.: Wstępne Badania Typu (ITT) wydane przez Instytut Techniki Budowlanej w Warszawie,  Prüfungszeugnis  wydany przez Institut für Holztechnologie - Dresden GmbH co uprawnia Zakład do sprzedaży stolarki otworowej na terenie Unii Europejskiej zgodnie z obowiązującą normą PN EN14351-1:2006 + A1:2010 .

O wysokiej jakości naszych produktów świadczą liczne listy referencyjne oraz dyplomy i nagrody. Do najcenniejszych należy "IGLICA 2003" zdobyta na XVI Targach Budownictwa we Wrocławiu. Firma Z.U.P. "STOLCHO" zatrudnia 50 osób, które zapewniają kompleksową obsługę i fachowe doradztwo. Specjalistyczny transport i dobrze wyszkolone ekipy montażowe świadczą usługi na terenie całego kraju.

 

DYPLOMY

Nasza troska i dbałość o utrzymanie wysokiej klasy estetyki, funkcjonalności i jakości produkowanych wyrobów, a także o optymalną obsługę klientów została doceniona i zaowocowała prestiżowymi nagrodami…ZOBACZ

 

REFERENCJE

Możemy poszczycić się także doskonałymi referencjami, podziękowaniami, od naszych zadowolonych klientów…ZOBACZ
 

 

logo